Категорії

10 правил оптиізації реклами у Facebook

Ви починаєте свій бізнес у маркетингу в соціальних мережах і починаєте створювати рекламні кампанії? Ось добірка наших порад – 10 правил оптимізації реклами у Facebook, які ви можете сприймати як своєрідний посібник . Беручи до уваги аспекти оптимізації реклами, які ми згадали, ваша робота  , безсумнівно , буде більш ефективною .

1. Оновіть свої кампанії – кліше, і це працює!

З початком рекламної кампанії Facebook починає це вивчати. З часом він сам оптимізує його хід, і ви можете почати вручну в нього втручатися.

Через деякий час варто видалити існуючу рекламу і створити цілі кампанії з нуля, навіть з тими ж даними націлювання. У результаті: FB розглядатиме її як нову та дозволить їй охопити більші діапазони .

2. Змінити параметри наборів оголошень

Зміна навіть одного параметра може істотно вплинути на результати кампанії. Тому змінюйте та грайте з налаштуваннями цільової аудиторії, місця та розміщення реклами.

3. Тест! Це основа, також і в Менеджері реклами

Починайте кожну нову кампанію зі схожими сторінками, CTA або Leads з тестів .

Спробуйте різні графічні варіанти, відредагуйте копію, додайте або відніміть щось із повідомлення. Ви можете стежити за оцінкою своїх результатів на льоту, змінюючи налаштування у своєму наборі оголошень.

Безсумнівно, кожна (навіть найменша) дрібниця впливає на результати акції. Дізнайтеся, що буде найкращим для вас. 

4. Проаналізуйте та зробіть висновки

Якщо кампанія неефективна, проаналізуйте всі свої дії . Поміркуйте, що може спричинити таке сприйняття: чи невдало підібрана графіка, чи відсутність яскравого примірника,  чи, можливо, цьому сприяла стіна тексту в оголошенні?

5. Створіть окремі кампанії

Якщо профіль, яким ви керуєте, призначений для охоплення різних цільових груп, створіть для кожної з них окрему кампанію з кількома наборами оголошень. Пам’ятайте, що різні групи також означають різні повідомлення . Тому підготуйте окремі графіки та копію для кожного.

6. Перевірте бюджети

Перевірте, який тип кампанії приносить кращі результати: із щоденним чи загальним бюджетом. Це також надійний спосіб встановити бюджет, вищий за фактичний, щоб кампанія була ефективнішою та отримувала більше знань. Це призведе до вищих результатів, але потребує більш частої перевірки статистики, щоб не перевищити передбачувані ліміти витрат.

7. Не поєднуйте FB з IG … і навпаки

Не поєднуйте кампанію Facebook з Instagram! Це дві різні платформи зі своїми правилами та форматами оголошень. Алгоритм розпізнавання інтересів користувачів також істотно відрізняється. Створіть дві окремі кампанії, подумайте, яка графіка та копія досягнуть аудиторії, і дійте!

8. Розмістіть і поєднайте

Завжди перевіряйте правильність розміщення реклами у ваших соціальних мережах і знімайте прапорці біля непотрібних місць. Подумайте, чи ваша цільова аудиторія дивиться Instastories? Чи зверне увагу на рекламу в Messenger? Непотрібні публікації – це безумовно марна трата бюджету , і кожен з нас хоче цього уникнути.

9. Зачекайте, перш ніж робити висновки

Дайте кампанії мінімум два дні для перевірки та збору даних. Для оптимізації кожної кампанії потрібен час, і одноденні ефекти не є надійними . Крім того, не лякайтеся високої вартості одиниці на самому початку – з хорошими налаштуваннями вартість буде падати в міру навчання.

10. Виправлення помилок

Якщо у вашій кампанії є помилки, і ви не знаєте, як їх виправити – видаліть кампанію та налаштуйте її заново. Не витрачайте час на очікування Facebook, щоб пояснити обмежені діапазони або відхилені публікації. Часто це просто через системну помилку, і все має працювати належним чином, коли ви повторно створюєте оголошення.

Створюючи рекламні кампанії, не забувайте про ці 10 пунктів. Надійна модерація та оптимізація рекламних оголошень принесе задовільні результати. Крім того, створюйте рекламу весело. Це момент, коли ви можете бути креативними та організованими. Тому: тестуйте, змінюйте, аналізуйте!